UWAGA! Zmiana numerów rachunków! Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

Ponad trzy tysiące osób uczestniczyło w koncercie zespołu Lady Pank zorganizowanym w hali MOSiR, który był prezentem od prezydenta Jarosława Górczyńskiego dla wszystkich mieszkanek naszego miasta, z okazji Dnia Kobiet.

Na wstępie Prezydent Jarosław Górczyński złożył wszystkim paniom życzenia zdrowia, pomyślności, samych pogodny dni i żeby zawsze były doceniane, po czym wręczył na ręce Pani Irenie Rendudzie-Dudek,Przewodniczącej Rady Miasta piękny bukiet kwiatów cytując słowa Napoleona Bonaparte: "piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta – sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem".

Nie obyło się bez niespodzianek. Wszyscy przybyli na koncert byli świadkami oświadczyn pana Damiana swojej ukochanej Dianie, która zaakceptowała oświadczyny, co zostało przyjęte przez publiczność gorącymi owacjami. Po tym jak Prezydent złożył gratulacje narzeczonym zaczął sie rewelacyjny koncert. "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", czy "Zawsze tam gdzie ty" to hity, które wprowadziły ostrowiecką publiczność w istne szaleństwo. Wspólnym śpiewom i fantastycznej zabawie nie było końca.

Wyjątkowy prezent dla pań od Prezydenta Jarosława Górczyńskiego na pewno na długo utkwi w pamięci ostrowczanek.