UWAGA! Zmiana numerów rachunków! Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski po zimowej przerwie przystępuje do kolejnych inwestycji drogowych w naszym mieście.

Prezydent Jarosław Górczyński zaprasza na koncert Lady Pank z okazji Dnia Kobiet

4 grudnia 2016 roku minęło dokładne dwa lata od zaprzysiężenia Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego

Trzeci sezon programu Espresso na antenie Lokalna.TV czyli rozmowy przy kawie na aktualne tematy polityczne, gospodarcze i społeczne.

Z okazji Dnia Kobiet w Ostrowcu Świętokrzyskim wystąpiła grupa Pectus. Największych przebojów zespołu wysłuchały tłumy mieszkańców miasta.

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, za naszym pośrednictwem, zaprasza w niedzielę 6 marca o godzinie 18.00 do Hali Sportowo-Widowiskowej KSZO, gdzie przede wszystkim dla Pań z Ostrowca Świętokrzyskiego z okazji ich Święta wystąpi obchodzący w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia zespół PECTUS.