UWAGA! Zmiana numerów rachunków! Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

W Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. zainaugurowano piątą edycję cyklu biegów MosirGutwinRun. Premierową rundę w 2017 roku wygrali triumfatorzy ubiegłorocznego cyklu w klasyfikacjach generalnych – Sylwester Lepiarz (Wronów) i Kinga Kacuga (Bałtów), zdecydowanie dystansując swoich rywali na obu...

Drużyna piłkarzy wodnych KSZO Ostrowiec Św. wygrała rundę eliminacyjną w grupie B Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych (U-13) i awansowała do turnieju finałowego, który pod koniec maja zostanie rozegrany na Pływalni Rawszczyzna.

Mistrzostwa w tej kategorii wiekowej rozgrywane są po raz pierwszy. Już mecze pierwszego turnieju...

W meczu wicelidera z liderem III ligi 4. grupy rozegranym na Miejskim Stadionie Sportowym KSZO padł remis 2:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin 2:2 (2:2)

0:1 Tymosiak 8 minuta
0:2 Sołtykiewicz (s) 14 minuta
1:2 Jamróz 35 minuta
2:2 Tylec 39 minuta

KSZO: Wierzgacz – Stachurski, Sołtykiewicz...

W przedostatniej kolejce o mistrzostwo I ligi piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. pokonali przed własną publicznością SPR Tarnów 34:31, przedłużając swoje szansę na obronę statusu I-ligowca na kolejny sezon.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SPR Tarnów 34:31 (16:16)

KSZO: Piątkowski, Szewczyk, Kieloch – Antolak 7, Goliszewski 6, Afanasjev 6...

Szczypiorniści SMS KSZO Ostrowiec Św. wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Młodszych o Puchar Burmistrza Zwolenia, zajmując w stawce sześciu zespołów 3. miejsce.

W Zwoleniu obok KSZO zagrały drużynyUMCS Lublin, Bursa Puławy, UTH Radom, Zwoleń I, Zwoleń II.

Wyniki:
KSZO – Zwoleń II 25:6
KSZO – UMCS Lublin 18:22
O 3. miejsce KSZO – Zwoleń...

W niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Ostrowca Św. w tenisie ziemnym. Organizatorami turnieju były Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe Winner i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat nad imprezą objął prezydent miasta Jarosław Górczyński. Zawody otrzymały 3. rangę Seniorów i Amatorów Polskiego Związku Tenisowego.

Do Ostrowca Św. zjechało...

W najbliższą niedzielę - 14 maja - w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin zainaugurowany zostanie piąty sezon cyklu biegów MosirGutwinRun. Zapisać można się na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl (do piątku do godz. 12) lub w dniu imprezy w biurze zawodów.

To, co wyróżnia MosirGutwinRun w gąszczu wielu imprez biegowych w regionie i kraju, to brak...

W Sandomierzu rozegrano 3. rundę tegorocznej Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Bezkonkurencyjni w klasyfikacji drużynowej okazali się pływacy KSZO Ostrowiec Św., dzięki czemu odrobili nieco strat do liderów w zestawieniu generalnym ligi – Barakudy Starachowice (w Sandomierzu na miejscu 2).

Pływacy KSZO zgromadzili na swoim koncie w...

Ważne wyjazdowe zwycięstwo w III-ligowych rozgrywkach odnieśli piłkarze KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. Pomarańczowo-czarni ograli w Nowotańcu miejscowy Cosmos 1:0, a jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 13. minucie Hubert Tylec. To trzecie trafienie tego zawodnika w rundzie wiosennej.

Cosmos Nowotaniec – KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0:1...