UWAGA! Zmiana numerów rachunków! Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Św. rozegrano I rundę Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat dla okręgów Świętokrzyskiego i Podkarpackiego. Bardzo dobrze w rywalizacji 12-latków spisali się gospodarze, zdecydowanie wygrywając klasyfikację drużynową. Wśród 13-latków najlepsi okazali się pływacy Barakudy...

Dwóch zawodników UMKS Ostrovia Ostrowiec Św. - Tomasz Batóg i Igor Turbkiewicz – wzięło udział w międzynarodowym turnieju judo w słowackim Bardejovie.

W zawodach brali udział judocy z 12 krajów - Polski, Słowacji, Węgier, Macedonii, Chorwacji, Ukrainy, Bułgarii, Belgi, Niemiec, Austrii, Białorusi i Kosowa.
Rewelacyjnie spisał się Batóg, który w...

W ostatnim meczu fazy zasadniczej siatkarki KSZO wywiozły punkt z Torunia, przegrywający z miejscową drużyna beniaminka Orlen Ligi 2:3. W play-off podopieczne trenera Dariusza Parkitnego zmierzą się w dwumeczu z Legionovią o miejsca 13-14.

Giacomini Budowlani Toruń – KSZO Ostrowiec 3:2 (20:25, 21:25, 25:19, 25:16, 15:8)

Budowlani: Pavan 22...

Piłkarze lidera III ligi - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - doznali pierwszej wiosennej porażki. Podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka zostali zastopowani w Ostrowcu Św. przez drużynę JKS Jarosław.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – JKS Jarosław 1:2 (1:1)

0:1 Kaganek 31 min.
1:1 Czajkowski 39 min.
1:2 Surmiak 58 min.

KSZO: Stanisław Wierzgacz — Dominik...

Po emocjonującym spotkaniu piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. pokonali w derbach województwa Świętokrzyskiego KSSPR Końskie 26:23. Był to I-ligowy debiut trenerski na ławce KSZO Mariusza Jurasika, który od środy wspólnie z Tomaszem Radowieckim prowadzi ostrowieckich Wojowników. Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak tak udanego startu w...

Mariusz Jurasik – były reprezentant Polski (w latach 1997–2012 rozegrał 207 oficjalnych spotkań międzypaństwowych i rzucił 704 gole), uczestnik igrzysk olimpijskich (Pekin 2008), wicemistrz świata z 2007 (wybrany do „siódemki” turnieju i uznany najlepszym prawoskrzydłowym), brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009, a ostatnio trener występujących...

W Bytomiu rozegrano pierwszy turniej rundy eliminacyjnej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików grupy B (Mazowiecko – Świętokrzysko – Łódzko – Śląska). Drużyna KSZO Ostrowiec Św. zajęła w stawce pięciu zespołów trzecie miejsce i jest blisko awansu do najlepszej szóstki klubów w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Wyniki:
KSZO Ostrowiec Św. – ŁSTW...

W wyjazdowym meczu 20. kolejki I ligi piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. ulegli na wyjeździe liderowi rozgrywek Olimpii Medex Piekary Śląskie 22:31.

Olimpia Medex Piekary Śląskie - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:22 (14:9)

KSZO: Piątkowski, Szewczyk, Kieloch - Jeżyna 5, Kieloch 5, Afanasjev 4, KWiatkowski 3, Król 2, Cukierski 1, Czuwara...

Nie udał się ostatni mecz przed własną publicznością w sezonie zasadniczym Orlen Ligi siatkarkom KSZO. Podopieczne trenera Dariusza Parkitnego uległy w trzech setach drużynie  BKS Profi Credit Bielsko-Biała.

KSZO Ostrowiec Św. – BKS Profi Credit Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)

KSZO: Brzóska, Polak, Stroiwąs, Ściurka, Kapturska...