Prezydent Jarosław Górczyński podczas kontroli zakończonych robót drogowych.

Aż 6 tygodni przed ostatecznym terminem, Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych zakończyło prace na odcinku ul. Kolejowej. Wykonano 506 m2 nawierzchni asfaltobetonowej wraz z krawężnikami oraz kanalizacją deszczową.

Nawierzchnia ta ułatwi ruch samochodów ciężarowych, które w coraz większej liczbie poruszają się po drogach tzw. "starego zakładu". Jest to inwestycja ważna z punktu widzenia tworzenia przyjaznego klimatu i warunków do wzrostu gospodarczego firm przemysłowych działających na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.

W trakcie remontu, są już inne odcinki dróg w mieście, a w bliskim czasie rozpoczną się także kolejne roboty drogowe.