Trzy pary świętowały w ostrowieckim Urzędzie Stanu Cywilnego piękne małżeńskie jubileusze.

Jubileusz 60-lecie pożycia małżeńskiego mają za sobą Władysława i Kazimierz Czajkowscy, zaś 50 lat temu miłość ślubowali sobie: Maria i Michał Makuła oraz Jadwiga i Stanisław Płatek.

- Jest wiele jubileuszy godnych świętowania, ale na szczególną uwagę zasługują wspaniałe jubileusze diamentowych i złotych godów– mówił Prezydent Miasta Jarosław Górczyński – Z przyjemnością wręczam Państwu medale prezydenta RP za długoletnie pożycie, życząc zdrowia w szczęściu i zrozumieniu. Wyrażam szacunek i podziw dla wytrwałości i niezłomności par małżeńskich, które pomimo wielu przeciwności losu dotykających życia, doczekały tak pięknego święta.

Wszyscy jubilaci otrzymali od Prezydenta Miasta kwiaty oraz okolicznościowe statuetki w kształcie serca.