Intensywne opady deszczu

Data utworzenia 2021-05-18 04:00:01Ważne do 2021-05-18 13:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o intensywnych opadach deszczuPrzejdź do całości

Wczoraj w centrum miasta było gwarno i wesoło, a to wszystko za sprawą obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który przyciągnął do centrum Ostrowca Św. mnóstwo dzieciaków wraz z nauczycielami ze swych placówek oraz całkiem spora grupą rodziców.

Każde z przedszkoli zaprezentowało program artystyczny, ale wcześniej wraz z Prezydentem Jarosławem Górczyńskim, który objął honorowy patronat nad imprezą, odśpiewało hymn przedszkolaka i wypuściło w niebo kolorowe balony.

- Czy podoba Wam się w przedszkolach? Czy lubicie swoje panie?- pytał ze sceny prezydent. W odpowiedzi za każdym razem można było usłyszeć gromkie: tak.