Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

 Treść

5 października br. 100 rocznicę urodzin obchodziła pani Regina Haba mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego. Z okazji tak wyjątkowego dnia Wiceprezydent Miasta Marzena Dębniak, Łukasz Witkowski Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odwiedzili dostojną Jubilatkę składając najlepsze życzenia. Wiceprezydent Marzena Dębniak odczytała list gratulacyjny od Premier Beaty Szydło oraz życzenia od Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego natomiast Kierownik USC odczytał życzenia od Pani Wojewody Agaty Wojtyszek. Po symbolicznej lampce szampana odśpiewano gromkie 200 lat. Pani Regina nie kryła wzruszenia dziękowała za piękne kwiaty oraz prezent. Mimo skończonych 100 lat Jubilatka cieszy się bardzo dobrym zdrowiem,
a dobry humor jej nie opuszcza. Z chęcią wraca pamięcią do lat pracy w szkole, kiedy to troskliwą opieką otaczała wszystkie dzieci.

Pani Regina Haba urodziła się 5 października 1917 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Z naszym pięknym miastem związała całe swoje życie. 1 lipca 1936 roku zawarła związek małżeński ze Stanisławem Habą. Od tego czasu mieszka przy ulicy Kopaniny 21. Pracowała w Szkole Podstawowej nr 4 w szatni. Bardzo lubiła dzieci, zimą to ona poprawiała uczniom czapki a młodszych ubierała-wspomina rodzina. Miała pięcioro dzieci. Dwie córki już nie żyją, dwie mieszkają w Ostrowcu Świętokrzyskim, jedna w Mielcu. Pani Regina ma dziesięcioro wnuków i doczekała się już jedenaściorga prawnucząt. Spotkania w gronie córek, wnucząt, prawnucząt i ich rodzin to zawsze przyjęcia na kilkadziesiąt osób.

Z okazji 100 urodzin życzymy Pani Reginie kolejnych 100 w bardzo dobrym zdrowiu i szczęściu.