Przecinanie wstęgi

Mieszkańcy Topolowej i Tomaszów wraz z Prezydentem Miasta Jarosławem Górczyńskim oraz przedstawicielami Urzędu Miasta uczestniczyli w uroczystym przekazaniu do użytku ulic wykonanych w ramach zadania pn. "Budowa, rozbudowa i przebudowa ulicy Tomaszów, przebudowa ulicy Topolowej oraz budowa ulicy Topolowej bocznej w Ostrowcu Świętokrzyskim".

Realizacja tego zdania przyczyni się znacznie do poprawy bezpieczeństwa ruchu kołowego i pieszego, ponadto usprawni komunikację osiedla Denków - podkreśla Prezydent Jarosław Górczyński.

Zgodnie bowiem z planami wykonano chodniki oraz oznakowanie poziome i pionowe, a także uzupełniono brakujące oświetlenie. Jest to już siódma inwestycja zrealizowana na terenie naszego miasta w ramach tzw. "schetynówek".

Mieszkańcy na uroczystości odbioru drogi Widok na wyremontowaną drogę Błogosławienie drogi