Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Uwaga-silny wiatr !!!

- czytaj więcej...
 Treść

 

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, Jacek Kasprzyk - prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej serdecznie podziękował Prezydentowi Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosławowi Górczyńskiemu za pomoc w organizacji Turnieju World Grand Prix Kobiet, który odbył się w lipcu naszym mieście.

- Serdecznie dziękuję,  za to co zrobili Państwo w tym roku dla polskiej siatkówki, a przede wszystkim za organizację Turnieju World Grand Prix, który rozegrał się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawody były zorganizowane profesjonalnie. Otrzymaliśmy bardzo dużo pochlebnych recenzji. Jako ostrowczanin z pochodzenia cieszę się, że ten turniej został okrzyknięty najlepszą imprezą rangi mistrzowskiej w Polsce. Jeszcze raz dziękuję, życzę owocnych obrad i tak doskonałych decyzji dotyczących sportu, jak te, które zostały podjęte do tej pory, bo sport to zdrowie, to nić łącząca pokolenia – mówił Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk.

Prezydent Ostrowca otrzymał od prezesa PZPS koszulkę z autografami reprezentantek Polski, które grały na Mistrzostwach w Ostrowcu Świętokrzyskim.

- Dziękuję za przychylność. Dzięki temu, że mamy ambasadorów Ostrowca Świętokrzyskiego w różnych instytucjach, w różnych centralach możemy mówić o dobrym pijarze dla Ostrowca Świętokrzyskiego. Ostrowiec Świętokrzyski to dobra marka, którą się jednak trudno buduje. Trzeba o nią dbać, trzeba ją pielęgnować, o nią walczyć i wspierać ją.  Panie Prezesie, w imieniu wszystkich mieszkańców Ostrowca, a zwłaszcza ostrowieckich  kibiców dziękuję za to wsparcie. Nasze siatkarki grają coraz lepiej i widać, że mamy się czym pochwalić. W tym miejscu chcę również podziękować moim poprzednikom. Mamy wybudowane piękne obiekty sportowe, które muszą tętnić życiem, muszą cieszyć oko i zachęcać ostrowiecką młodzież do tego, żeby aktywnie uprawiała sport- stwierdził Prezydent Miasta Jarosław Górczyński.

Z kolei Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim Robert Grudzień podziękował Prezydentowi oraz radnym za przekazanie 40 tysięcy złotych na zakup quada, który zostanie przeznaczony do działań ratowniczych. Wraz z podziękowaniami Komendant wręczył prezydentowi pluszaka strażaka.