Przemawiający Prezydent Jarosław Górczyński na estradzie kina etiuda

13 listopada w Kinie Etiuda odbyła się prezentacja artystyczna dzieci z ostrowieckich przedszkoli publicznych i niepublicznych. Uroczystość miała wyjatkowo podniosłą oprawę ponieważ zorganizowana była z okazji Święta Niepodległości. Nasi najmłodsi mieszkańcy zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne w pięknych, odświętnych strojach, także ludowych.

Małych artystów oklaskiwał również Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, który wyraził swoją radość z tego, że najmłodsi mieszkańcy miasta w tak podniosły i uroczysty sposób włączyli się w obchody pięknego święta, jakim jest Święto Niepodległości.

Ludność w kinie Etiuda czekająca na przedstawienie