Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Uwaga-silny wiatr !!!

- czytaj więcej...
 Treść

 

Trwają prace przygotowujące Ostrowiec Świętokrzyski na święta Bożego Narodzenia. Od kilku dni ostrowieckie ulice zdobione są świetlnymi dekoracjami, tak by w niedzielę 10 grudnia miasto rozbłysło świątecznym blaskiem.

Podczas niedzielnego spaceru ostrowczanie będą mogli podziwiać świetlne ozdoby oraz poczuć świąteczny klimat dzięki przygotowanym atrakcjom oraz uczestniczyć we wspólnym rozświetleniu choinki.

Udekorowany na święta Ostrowiec Świętokrzyski to już kilkuletnia tradycja, ale dopiero po raz drugi zaczynamy wspólne świętowanie na ostrowieckim Rynku, rozświetlając dużą choinkę – mówi Jarosław Górczyński Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. – Ozdoby są w wielu miejscach i na licznych ulicach miasta zachęcając do wieczornych spacerów nie tylko w weekendy. 

Magiczny ostrowiecki Rynek

Serdecznie zapraszamy wszystkich ostrowczan i ostrowiaków na niezwykły spacer Aleją, Górą Kościelną i Wąską uliczką, które od 10 grudnia staną się bramą do prawdziwie świątecznej krainy w jaką przemieni się już w niedzielę ostrowiecki Rynek. Tego dnia będzie tam można spotkać Mikołaja wraz z pomocnymi Śnieżynkami i Elfami, którzy obdarują naszych mieszkańców upominkami.  Na równie ciekawe wydarzenie Prezydent Miasta zaprasza 17 grudnia. Tego dnia odbędzie się spotkanie wigilijne. Niezwykłą, świąteczną atmosferę dopełnią koncerty oraz niespodzianki. Jakie? Sprawdźcie sami!