Wręczanie nagród Super Dyrektorów

Z udziałem Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego, Wiceprezydent Marzeny Dębniak oraz Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Muzoł nastapiło wręczenie nagród w II edycji konkursu "Super Dyrektora Szkoły" i "Super Dyrektora Przedszkola" organizowanego przez wydawnictwo WOLTERS KLUWER S.A.

Nagrodę "Super Dyrektora Przedszkola" otrzymała Pani Katarzyna Dryjas - Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 16. Wśród uczestników konkursu były także ostrowczanki: Pani Anna Kuligowska - Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 7 oraz Pani Katarzyna Goworek - Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 2, która była jedną z 13 nominowanych osób w kraju.

Kandydatów do nagród mogli zgłaszać pracownicy szkoły, przedszkola i innych placówek oświatowych, jej uczniowie, rodzice, a także pracownicy organów prowadzących, kuratorium oświaty, organizacji i instytucji współpracujących ze szkołą.

Celem zaś konkursu było promowanie osób zarządzających placówkami oświatowymi,będącymi liderami w swoim środowisku, dyrektorów łączących profesjonalizm skutecznego menedżera, wychowawcy i nauczyciela z entuzjazmem tworzenia nowych rozwiązań.

Wyróżnienia za całokształt działań edukacyjnych otrzymały z rąk Prezydenta Miasta Panie Barbara Pronobis i Kinga Wnuk.

Przemowa w trakcie wręczania nagród Wręczenie jednej z nagród