Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Ponad trzy tysiące osób – małych i dużych ostrowczanek oraz panów z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic bawiło się w czwartkowy wieczór na hali MOSIR na koncercie zespołu Kombii. Na to wyjątkowe wydarzenie, wzorem lat ubiegłych, zaprosił ostrowczanki Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Organizatorzy wprawili publiczność w dobry nastrój zabawą przy użyciu kamer. Operatorzy wyszukiwali par, które pokazane na telebimie miały się pocałować. To był dobry początek tego niezapomnianego wieczoru.

Zgromadzonych powitał Prezydent Jarosław Górczyński, który w towarzystwie chłopców z Przedszkola publicznego nr 12 z oddziałami integracyjnymi złożył wszystkim paniom życzenia. Przebrani w kolorowe stroje i kapelusze chłopcy prezentowali się wspaniale, a po wyskandowanych wspólnie życzeniach, z naręczami tulipanów ruszyli na płytę hali, by wręczać je ostrowczankom.

- Szanowne Panie! Pozwólcie, że w imieniu własnym oraz pozostałych mężczyzn, w asyście młodych, wyjątkowych pomocników złożę Wam serdeczne życzenia. Jesteście źródłem piękna, radości i miłości. Dzięki Wam życie ma swój sens oraz wyjątkowy koloryt. Niech zawsze towarzyszy Wam szacunek, życzliwość i zrozumienie. Abyście zawsze czuły się piękne, kochane i doceniane i oby każdy dzień był dla Was szczególnym świętem, a dzisiaj życzę wspaniałej zabawy! – zwrócił się do przybyłych na koncert Pań Prezydent Jarosław Górczyński.

Koncert w obiektywie Stanisława Dunina - Borkowskiego