Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Wyjątkowo miło minął Dzień Kobiet w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od rana Prezydent Miasta Jarosław Górczyński wręczał ostrowczankom kwiaty.

Symboliczne tulipany od Prezydenta otrzymały napotkane w Urzędzie Miasta interesantki, panie spotkane na ulicy oraz pracownice Wólczanki. Ponadto Prezydent Miasta spotkał się z ostrowczankami zrzeszonymi w lokalnym oddziale Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP, a także z Paniami z Polskiego Związku Niewidomych.

- Szanowne Panie! W naszej małej ojczyźnie pełnicie wiele ważnych ról. Żyjąc w Ostrowcu Świętokrzyskim współtworzycie markę naszego miasta. Swoim urokiem i pasją życia zarażacie innych dając wzór do naśladowania. Pogodne, uśmiechnięte, tworzycie piękną grupę. Szczególne słowa kieruję do Pań, bo mimo swojej niepełnosprawności uczestniczycie w różnych dziedzinach życia społecznego patrząc przede wszystkim sercem, a nie oczami, czego uczycie pozostałych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego. Życzę Wam wszelkiej pomyślności oraz samych radosnych chwil. Niech zawsze towarzyszy Wam szacunek, życzliwość i zrozumienie, a uśmiech rozpromienia Wasze twarze. Abyście zawsze czuły się piękne, kochane i doceniane oraz oby każdy dzień był dla Was szczególnym świętem – mówił Prezydent Miasta podczas spotkania w ostrowieckim oddziale Polskiego Związku Niewidomych.

Prezydent zapraszał wszystkie Panie na koncert zespołu Kombii.