Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Przez dwa dni Ostrowiec Świetokrzyski gościł przedstawicieli tanecznego świata. Studio Tańca „Twist” było organizatorem Mistrzostw PTT w klasach A, B i C w tańcach latynoamerykańskich oraz tańcu towarzyskim dorosłych i młodzieży. Z zaproszenia organizatorów skorzystało dwieście par z całej Polski, by stanąć do rywalizacji o najwyższe nagrody. Tancerzom kibicowała licznie przybyła publiczność, która gromkimi brawami doceniała umiejętności uczestników. Trzeba przyznać, że zorganizowany turniej to było prawdziwe święto tańca, widowisko taneczne na najwyższym poziomie i prawdziwa uczta dla zmysłów. Patronat nad Mistrzostwami objął Prezydent Miasta Jarosław Górczyński.

- Organizacja Mistrzostw Polskiego Towarzystwa Tanecznego w klasach C, B i A młodzieży i par dorosłych w tańcach latynoamerykańskich i standardowych to ogromne wyróżnienie zarówno dla naszego miasta, ale przede wszystkim prowadzonego przez Państwa Studia, które zostało docenioneza dotychczasowy poziom i organizację kilkudziesięciu już ogólnopolskich turniejów – zwrócił się do organizatorów oraz widzów Prezydent Miasta Jarosław Górczyński. - Mistrzostwa PTT to wspaniała promocja zarówno tańca, jaki Ostrowca Świętokrzyskiego na tanecznej mapie Polski. Dzisiejsza rywalizacja to piękne ukoronowanie Państwa 28 – letniej aktywności prowadzonego przez Was Studia Tańca, będącej wyrazem tanecznej pasji. Gratuluję podejmowanych do tej pory działań, dziękuję za Państw wkład i zaangażowanie w życie miasta, a także za promocję Ostrowca Świętokrzyskiego w naszym kraju. W ciągu minionych lat zaznaczyliście Państwo pięknie swoją obecność w pejzażu kulturowym Ostrowca Świętokrzyskiego. Od lat zarażacie swoją taneczną pasją ostrowczan. Tancerzom gratuluję pięknych występów. Dziękuję za niezapomniane wrażenia oraz życzę wielu dalszych sukcesów – dodał Prezydent Miasta.