Logo oficjalnego portalu miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

A- A A+
 

|    Szukaj    |    

|  

mini bip
 

UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść
Prezydent Jarosław Górczyński wraz z komendantem Tomaszem Zawadzkim

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski sfinansowała połowę kosztów zakupu pojazdu (42,5 tys. zł)dla Komendy Powiatowej Policji. Nowy samochód terenowy marki Skoda już służy policjantom. Oficjalne przekazanie odbyło się przed budynkiem Urzędem Miasta.

– W ramach bardzo dobrej współpracy z panem komendantem Tomaszem Zawadzkim możemy dzisiaj uczestniczyć w bardzo miłej uroczystości przekazania i odbioru samochodu terenowego, oznakowanego dla policji powiatowej – mówił prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński – Mam nadzieję, że ten pojazd będzie służył głównie co celów prewencyjnych. Nasza komenda policji działa bardzo sprawnie dowodem czego jest docenienie tej pracy przez komendanta wojewódzkiego, który także obiecał nowy samochód. Za pracę ostrowieckim policjantom oraz pracownikom cywilnym komendy serdecznie dziękuje.

Prezydent Jarosław Górczyński przygotował również kolejną niespodziankę dla policjantów - laptopa, który ma pomóc w pracy funkcjonariuszom, którzy zajmują się profilaktyką antynarkotykową w szkołach.

– Serdecznie dziękuje panu prezydentowi i radnym miejskim za to, że miasto partycypowało w kosztach zakupu tego auta – mówi Komendant Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu podkomisarz Tomasz Zawadzki. – Im więcej dobrego sprzętu na wyposażeniu policji tym sprawniejsze i szybsze nasze działania. Pojazd będzie wykorzystywany do poprawy bezpieczeństwa w mieście i na terenie powiatu. Pan prezydent został wybrany w plebiscycie najlepszym samorządowcem. To świadczy też o jego zrozumieniu problemów bezpieczeństwa.

Prezydent Jarosław Górczyński wraz z podkomisarzarzem Tomaszem Zawadzkim Nowy samochód terenowy marki Skoda