Życzenia noworoczne

Szanowni Państwo!

Mijający Rok nie był dla nas rokiem łatwym, ale był rokiem dobrym. Nasze wysiłki, nasza praca dała dobre efekty. Potrafiliśmy zacząć w Ostrowcu Świętokrzyskim pozytywne zmiany. Razem potrafimy zdziałać wiele!

Wszystkim mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego życzymy wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności. Aby każdy dzień nadchodzącego Nowego 2016 Roku dostarczał energii i optymizmu do realizacji nowych wyzwań. Niech Nowy Rok będzie spokojny, udany, lepszy od poprzedniego! Życzymy Państwu zdrowia, samych wspaniałych dni oraz byśmy mieli okazję częściej do siebie się uśmiechać!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Jarosław Górczyński Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego