Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

W czwartek 14 czerwca br., od spotkania Rosja - Arabia Saudyjska, rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Rosji i już wówczas wystartuje Strefa Kibica na ostrowieckim Rynku.

Polacy są w grupie H i pierwszy mecz rozegrają dopiero we wtorek 19 czerwca z Senegalem. Kolejne spotkanie polscy piłkarze zagrają w niedzielę 24 czerwca z Kolumbią, a na zakończenie fazy grupowej zmierzymy się w czwartek 28 czerwca z Japonią. W centrum Ostrowca Świętokrzyskiego mają zostać zaprezentowane wszystkie mecze mundialu.

- Mamy już gotowy ekran, który pozwoli na oglądanie meczy bez względu na warunki atmosferyczne, a także przygotowujemy całą moc atrakcji dla kibiców w różnych grupach wiekowych- mówi Marek Cichosz, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury. Na pewno nie zabraknie wydzielonej strefy gastronomicznej.