Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Jutrzejszemu otwarciu basenów na „Rawszczyźnie”, tak oczekiwanej inwestycji towarzyszyć będzie utwór, który skomponował raper Wicek, czyli znany ostrowieckim fanom rapu Wiktor Wąsicki. To także zwycięzca konkursu „Rap #16-stka”, organizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta, w ramach tegorocznych Dni Ostrowca. Zabrzmi on jutro podczas specjalnego otwarcia, któremu towarzyszyć będzie masa niespodzianek i konkursów przygotowanych przez MOSiR i Urząd Miasta.

- Rawka to pewien symbol, za którym tęskniło nasze miasto, stąd inspiracja do napisania tego utworu, a jedną z niewielu rzeczy, do których nie muszę się zmuszać jest pisanie – mówi Wicek. -Robię to już ósmy rok, ale nagrywam od dwóch. Wreszcie zaczyna to brzmieć, tak jak sobie wyobrażam. Mam 22 lata, kończę pierwszy stopień fizjoterapii w Krakowie, niebawem zaczynam drugi. Działam w Samorządzie Studenckim, bo od zawsze uważam, że warto robić coś ponad standard, ponad oczywiste obowiązki. Życie umilam sobie muzyką. Każda godzina spędzona w studio ogromnie mnie cieszy. Ostatnio miałem okazję występować na scenie i to było coś, co dało mi ogromnego kopa do dalszych projektów. Pomysłów mam wiele, na siebie i muzykę, którą tworzę.

Pobierz utwór Wicek - Rawka od Nowa

Pobierz pętlę Wicek - Rawka od Nowa

Zachęcamy do  wysłuchania i zapoznania się z tekstem tego utworu, a jutro do wspólnego śpiewania i zabawy.

Więcej utworów Wicka można posłuchać na kanale Exces.

„Rawka OD Nowa”

Wreszcie kochane lato, wreszcie spokoju więcej,

Wreszcie najlepszy tercet, damy, bikini, chillout i to na mieście,

Typie, zbieraj ekipę, rodzinę co zechcesz

Wyjście, widzę jedyne na chwile obecnie

Błękitne niebo, świeże powietrze,

Z głośników lecą, numery letnie,

Termometr się ściął na, 43-ech ziom ja

Pytam się czy to żart, przyjaciel mówi skwar

Wreszcie kochane lato, wreszcie spokoju więcej,

Wreszcie najlepszy tercet, damy, baseny i świeże powietrze

Pytam na fejsie paki czy nie chce, popłynąć w rejs gdzieś,

Popływać w sensie, mówią, że pewnie, tylko czy jest gdzie?

Znam jedno miejsce

Pytają się mnie co to za miejsce,

Pisze im: bierzcie w plecaki ręcznik i coś co będzie przeciwsłoneczne,

Idziemy na Rawke!

To po co nam brać tę anty UV-ke?

Bo przeszłość wróciła i to na zawsze

Mówię poważnie!

Mamy Od Nowa Rawę

dzieciństwa smak jak draże