Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Odkryte baseny na Rawszczyźnie cieszą się ogromnym powodzeniem. Podczas słonecznych dni ten nowoczesny kompleks wypoczynkowy odwiedza ponad 1200 osób. W związku z tym konieczne było uruchomienie kolejnych kas biletowych po to, żeby kolejki oczekujących na wejście ograniczyć do minimum.

– Otwarcie nowego obiektu rekreacyjnego w naszym mieście przebiegło bardzo sprawnie za co serdecznie dziękuję dyrekcji i pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – mówi Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. – Piękna pogoda w pierwszych dniach po otwarciu przyciągnęła prawdziwe tłumy. Dlatego bardzo szybko podjęliśmy decyzję o uruchomieniu dwóch kolejnych kas. Jest to nowy obiekt i zdajemy sobie sprawę z tego, że część spraw wymaga jeszcze dopracowania. Pracownicy MOSiR obserwują i rozmawiają z osobami wypoczywającymi po to, żeby wszystkie detale dopasować do gustów osób odwiedzających nową Rawszczyznę.

– Jeżeli chodzi o system kasowy to obecnie dysponujemy już trzema kasami – mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Piotr Węglewicz - Dwie z nich znajdują się przed wejściem na teren ośrodka, natomiast trzecia z czytnikiem kodów zlokalizowana jest na terenie krytej pływalni. Wiadomo, że kolejek nie unikniemy, ale staramy się je zminimalizować.