Nabór kandydatów na ławników na kadencję 2020 - 2023 - czytaj więcej

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Od września MOSiR zaprasza seniorów do Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11. Zajęcia tradycyjnie będą się odbywać w każdą środę, w godzinach 16-18. We wrześniu tematem zajęć będzie „Gimnastyka przy muzyce”, czyli wzmacniające i rozciągające ćwiczenia z elementami tanecznymi. W październiku i listopadzie organizowane będą cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia taneczne, a w grudniu kolejna forma aktywności fizycznej.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w imieniu prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach wszystkich chętnych seniorów – tych starszych i tych nieco młodszych. Na zajęcia wrześniowe należy zabrać ze sobą wygodny strój i buty sportowe. Dzięki uprzejmości MPK, autobusu linii nr 1 będzie odjeżdżał spod hali o godz.18.10, a więc tuż po zakończeniu zajęć.