Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Od września MOSiR zaprasza seniorów do Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11. Zajęcia tradycyjnie będą się odbywać w każdą środę, w godzinach 16-18. We wrześniu tematem zajęć będzie „Gimnastyka przy muzyce”, czyli wzmacniające i rozciągające ćwiczenia z elementami tanecznymi. W październiku i listopadzie organizowane będą cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia taneczne, a w grudniu kolejna forma aktywności fizycznej.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w imieniu prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach wszystkich chętnych seniorów – tych starszych i tych nieco młodszych. Na zajęcia wrześniowe należy zabrać ze sobą wygodny strój i buty sportowe. Dzięki uprzejmości MPK, autobusu linii nr 1 będzie odjeżdżał spod hali o godz.18.10, a więc tuż po zakończeniu zajęć.