Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13 września 2018 roku w Hotelu Accademia, Al. 3 Maja 13 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W trakcie spotkania przedsiębiorcy będą mieli możliwość dowiedzenia się
o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm. W spotkaniu udział weźmie m.in. Paweł Cybulski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Finansów oraz Paulina Lichota – Zadura - Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: