Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Już niebawem po raz kolejny Ostrowiec Świętokrzyski stanie się areną sportowych zmagań, a to za sprawą meczu eliminacyjnego EHF Euro 2020 Polska –Kosowo.

Dzisiaj w siedzibie Urzędu Miasta Prezydent Jarosław Górczyński gościł przedstawicieli Związku Piłki Ręcznej w Polsce I Wiceprezesa Henryka Szczepańskiego, Prezesa Świętokrzyskiego ZPR Grzegorza Budziosza oraz Dyrektora Sportowego ZPRP Damiana Drobika.

- Ostrowiec Świętokrzyski przyniósł szczęście Reprezentacji Polski w Siatkówkę, bo to na ostrowieckiej hali podczas meczu z Kamerunem Polacy rozpoczęli drogę po medal Mistrzostw Świata. Teraz przyszedł czas na szczypiornistów, oby i w tym przypadku nasze miasto okazało się szczęśliwe –powiedział prezydent

Informujemy, że mecz Polska-Kosowo odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej 24 października o godz. 18:00. Bilety dostępne są na platformie e-bilety.pl.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce przygotował ofertę specjalną dla szkolnych grup zorganizowanych, składających się minimum z 10 osób i nauczyciela. Bilety takie będą sprzedawane po 5 zł, a zamówienia należy kierować na kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl.

Bilety będą także dostępne w dniu meczu w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim od godz. 12:00.