Nabór kandydatów na ławników na kadencję 2020 - 2023 - czytaj więcej

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Znany aktor filmowy i teatralny, jak się okazało również dobry wokalista Michał Milowicz był gwiazdą koncertu z okazji Dnia Kobiet zorganizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

To już tradycja, że z okazji święta Pań odbywa się specjalny koncert, na który zaprasza prezydent Jarosław Górczyński. Nie inaczej było w tym roku, kiedy to w piątek nie tylko kobiety zasiadły na widowni hali MOSiR.

– Życzę wszystkim Paniom samych radosnych i szczęśliwych dni – mówił prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, otwierając wydarzenie. Życzę Paniom, aby miały wsparcie w mężczyznach. Cieszę się, że koncerty z okazji Dnia Kobiet to już tradycja w naszym mieście. Życzę wszystkim, abyśmy co roku brali udział w takich wydarzeniach.

Następnie prezydent w asyście gimnazjalistów z Publicznego Gimnazjum Nr 4 wręczył paniom kwiaty.

W Ostrowcu Świętokrzyskim Michał Milowicz wystąpił na scenie wraz z grupą „Chłopaki nie płacą”, którą założył przed trzema laty. Zespół gra autorski repertuar w klimacie „Smile Rock”, czyli muzykę tworzącą atmosferę uśmiechu, tańca i pozytywnej energii, łączącą w sobie kilka gatunków (pop-rock-funky-blues i reggae). Jak się okazało muzycy nie stronią od sięgania do znanych, światowych przebojów we własnych interpretacjach, także po kompozycje z repertuaru Elvisa Presleya, w którym Michał Milowicz czuje się wyśmienicie.