Nabór kandydatów na ławników na kadencję 2020 - 2023 - czytaj więcej

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

 

Tłumy, nie tylko najmłodszych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego uczestniczyło w wielkim festynie z okazji Dnia Dziecka przygotowanym przez Miejskie Centrum Kultury. Na scenie amfiteatru odbyło się spotkanie autorskie z Edytą Jungowską- ambasadorką akcji „Cała Polska czyta Dzieciom”, były pokazy cyrkowe, a na finał wspólny koncert, na którym zaprezentowali się młodzi ostrowczanie m.in. ze Studia Wokalnego Pandora, Szkoły Tańca Progres, Szkoły Tańca Twist, 3 Your Mind, zespołu Tremolo, Chóru Dziecięcego Wiolinki.

- Miejskie Centrum Kultury przygotowało świetną imprezę. Cieszę się, że na scenie występują nasi młodzi artyści. Jest ich bardzo wielu, naprawdę mamy czym się pochwalić - mówił prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński.

Z okazji Dnia Dziecka na terenie parku pojawiło się dużo więcej atrakcji. Oprócz ogrodu zabaw, gdzie królowały dmuchańce i baseny z pontonami, można było wziąć udział w zajęciach artystycznych, pograć w różne gry, czy uczestniczyć w zawodach organizowanych przez m.in. Ostrower, czy OstroBiec.