Silny deszcz z burzami

Data utworzenia 2020-09-26 07:00:01Ważne do 2020-09-27 10:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o intensywnych opadach deszczu z burzamiPrzejdź do całości

 UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za przekształcenie i użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

 

Mimo, iż Gmina Ostrowiec Świętokrzyskich wyłoniła właśnie sześciu wykonawców wielomilionowych inwestycji drogowych, nie zapomina o małych społecznościach przeprowadzając pracę.

I tak właśnie remontowana jest jedna z bocznych uliczek Pauilnowska. W ramach prac zyska ona odwodnienie oraz położone zostanie ponad 600 metrów kwadratowych nawierzchni asfaltowej.

- Liczę, że na Mikołaja mieszkańców ponad dwudziestu posesji tutaj zlokalizowanych cieszyć będzie nowa droga- przyznaje prezydent Jarosław Górczyński. Wartość inwestycji to 304 tysiące złotych. Wcześniej kilkakrotnie były ogłaszane przetargi na wykonanie tych prac, ale ze względu na specyficzne warunki nie było zbyt wielu chętnych lub ceny były zdecydowanie za wysokie.

Zdaniem radnego Artura Zawadzkiego takie inwestycje, które podnoszą komfort życia, najbardziej cieszą mieszkańców osiedla, które reprezentuje.