Opady śniegu

Data utworzenia 2021-04-12 14:30:02Ważne do 2021-04-13 12:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach śnieguPrzejdź do całości

Ferie 2020 w miescie

Jak co roku, na okres ferii, ostrowieckie gminne i powiatowe instytucje, przygotowały szeroką ofertę zajęć dla młodych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego.

Od 27 stycznia do 9 lutego 2020 r. zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z bogatej oferty przygotowanej przez nasze miasto. Ciekawe propozycje ostrowieckich instytucji kulturalnych i sportowych pozwolą uczestnikom na kreatywne sędzenie wolnego czasu, poszerzanie swoich zainteresowań i aktywny wypoczynek. Na chętnych czekają zajęcia dziennikarskie, fotograficzne, teatralne, artystyczne oraz sportowe.

Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć dostępne są na stronie internetowej ferie.um.ostrowiec.pl

Wielki Dziecięcy Bal Karnawałowy „Witamy w naszej bajce”

Ferie z Miejskim Centrum Kultury

Ferie z Miejską Biblioteką Publiczną