Gwałtowny wzrost stanów wody

Data utworzenia 2021-05-17 11:48:00Ważne do 2021-05-18 14:00:00

świętokrzyskie, Zlewnia Pilicy, gwałtowne wzrosty stanów wodyPrzejdź do całości

Ferie 2020 w miescie

Jak co roku, na okres ferii, ostrowieckie gminne i powiatowe instytucje, przygotowały szeroką ofertę zajęć dla młodych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego.

Od 27 stycznia do 9 lutego 2020 r. zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z bogatej oferty przygotowanej przez nasze miasto. Ciekawe propozycje ostrowieckich instytucji kulturalnych i sportowych pozwolą uczestnikom na kreatywne sędzenie wolnego czasu, poszerzanie swoich zainteresowań i aktywny wypoczynek. Na chętnych czekają zajęcia dziennikarskie, fotograficzne, teatralne, artystyczne oraz sportowe.

Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć dostępne są na stronie internetowej ferie.um.ostrowiec.pl

Wielki Dziecięcy Bal Karnawałowy „Witamy w naszej bajce”

Ferie z Miejskim Centrum Kultury

Ferie z Miejską Biblioteką Publiczną