Burze z gradem

Data utworzenia 2021-06-24 08:30:02Ważne do 2021-06-24 23:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o burzach z grademPrzejdź do całości

KOMUNIKAT Epidemia 14102020 ver3

Szanowni Państwo!

W związku z obowiązującym stanem epidemii, obsługa mieszkańców w Biurze Obsługi Interesanta (BOI) odbywa się w określonym reżimie sanitarnym, przy zastosowaniu środków bezpieczeństwa, których wszyscy musimy bezwzględnie przestrzegać:

1. Obowiązek noszenia maseczek zasłaniających usta i nos przez osoby załatwiające sprawy w BOI.

2. Dezynfekcja rąk po wejściu na teren BOI. Dozowniki z płynem są usytuowane w wejściu oraz korytarzu przed każdą z sal.

3. Przy każdym stanowisku może przebywać 1 osoba.

4. Zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy osobami w BOI (co najmniej 1,5 metra).

Prosimy również o zachowanie dystansu pomiędzy osobami oczekującymi na wejście
do Biura Obsługi Interesanta.

Biuro Obsługi Interesanta jest czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 7.30 - 15.30.

Kasy Urzędu Miasta są czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 07.30 - 15.00.

Nowy Wykaz telefonów

WYKAZ TELEFONÓW ORAZ ZAKRESY SPRAW REALIZOWANYCH   NA POSZCZEGÓLNYCH STANOWISKACH W BIURZE OBSŁUGI INTERESANTA  URZĘDU MIASTA OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Telefony do poszczególnych Wydziałów dostępne są także po kliknięciu w link: tutaj
Wykaz jednostek, spółek, instytucji kultury i placówek oświatowych znajduje się pod linkiem: tutaj

grafika plakat

Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Chroń siebie i innych.
Stosuj zasadę #DDM - dezynfekcja, dystans, maseczki.