Logo oficjalnego portalu miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

 
A- A A+
        

|    Szukaj      |    

wezbranie stany ostrzegawcze

Data utworzenia 2020-06-02 08:35:00Ważne do 2020-06-03 08:00:00

W ciągu dnia i w nocy na odcinku Wisły w woj. świętokrzyskim w prof Sandomierz i Zawichost wzrost poziomu wody z przekroczeniem stanów ostrzegawczych.Przejdź do całości

 UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za przekształcenie i użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

 

 

Dział Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim od 7 maja  wznawia działalność po przerwie spowodowanej zagrożeniem epidemicznym COVID-19. Od dzisiaj świadczone będą usługi w zakresie zabiegów rehabilitacyjnych, z wyłączeniem masaży, kąpieli relaksacyjnych i hydroterapii.

 

Harmonogram pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.

 

Informacje dla pacjenta przed wizytą:

  1. Przed wykonaniem usługi prosimy o kontakt telefoniczny (41 267 41 10) w celu ustalenia godziny zabiegu. Konieczna jest wstępna kwalifikacja poprzez odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie.
  2. Nie zaleca się uczestniczenia w zabiegach osób towarzyszących pacjentom, poza uzasadnionymi przypadkami (np. osoby nieletnie, niepełnosprawne), decyzję podejmuje fizjoterapeuta. Osoba towarzysząca musi być zabezpieczona analogicznie jak pacjent.
  3. Klient/pacjent przy wejściu do gabinetu dezynfekuje lub myje ręce oraz zakłada rękawiczki ochronne.
  4. Pacjent używa maseczek zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  5. Pacjent przychodzi na zabiegi wyłącznie z niezbędnymi przedmiotami.
  6. Opiekun małoletniego używa maseczek zgodnie z obowiązującymi przepisami i utrzymuje bezpieczny dystans w trakcie trwania zabiegów.
  7. Zakaz używania telefonów komórkowych w trakcie zabiegów.

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów i pracowników osoby wykonujące zabiegi używają środki ochrony osobistej (rękawiczki jednorazowe, jednorazowe maseczki zasłaniające nos
i usta, przyłbice ochronne) oraz myją i dezynfekują ręce przed i po zakończeniu zabiegu. Dodatkowo dezynfekujemy gabinet i sprzęt medyczny po każdej wizycie.

Środki dezynfekcyjne dla pacjentów umieściliśmy w łatwo dostępnym miejscu obok portalu kasowego.