UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za przekształcenie i użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

 

 

Prezydent Jarosław Górczyński odebrał z rąk Matyldy Niewójt - prezes ostrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pisemne podziękowania za współpracę i wsparcie otrzymane w mijającym roku akademickim. Seniorzy z UTW docenili zaangażowanie w sprawy osób starszych, wsłuchiwanie się w ich potrzeby oraz opinie na temat funkcjonowania Ostrowca Świętokrzyskiego. Przybyłe do magistratu przedstawicielki zarządu UTW zwróciły uwagę na stwarzaną im możliwość aktywnego uczestnictwa i współdecydowania o losach miasta.

- Cieszę się, że współpraca z ostrowieckimi seniorami układa się od kliku lat tak dobrze. Państwa środowisko to ważna część naszej lokalnej wspólnoty. Cenimy Państwa doświadczenie i życiową mądrość. Jestem dumny, jak wiele w ciągu ostatnich lat udało nam się wspólnie zdziałać, a Państwa udział w życiu miasta jest naprawdę dostrzegalny – mówi prezydent Jarosław Górczyński. – Słuchacze UTW stanowią aktywną grupę, która jest żywym świadectwem tego, jak można atrakcyjnie wykorzystywać jesień życia, by nadal się rozwijać, a jednocześnie dzieląc się swymi doświadczeniami z młodszym pokoleniem. Co ważne, dzięki relacjom z członkami swoich rodzin stanową Państwo świetny łącznik ze środowiskiem młodych ostrowczan.