Burze z gradem

Data utworzenia 2021-06-24 08:30:02Ważne do 2021-06-24 23:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o burzach z grademPrzejdź do całości

UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść
Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej zorganizowana w Ostrowieckim Browarze Kultury

W Ostrowieckim Browarze Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W związku z panującą pandemią COVID - 19 podzielona została na dwie tury.

Prezydent Miasta Jarosław Górczyński podziękował przybyłym dyrektorom oraz wskazanym przez nich wyróżniającym się nauczycielom, którzy w minionym roku w sposób szczególny angażowali się w edukację młodych ostrowczan. Podkreślił również, że jako gmina nadal będziemy kładli nacisk na wprowadzanie nowych rozwiązań, które mogą w przyszłości pozwolić na bardziej efektywne nauczanie.

Uroczystość stała się również doskonałą okazją do złożenia podziękowań dla trzech zasłużonych dla ostrowieckiej oświaty osób. Okolicznościowy grawerton ze słowami uznania i podziękowaniami otrzymał z rąk prezydenta miasta Józef Tyburczy, który w ciągu minionych 25 lat współtworzył markę ostrowieckiej Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości, a wcześniej pracował na stanowisku naczelnika wydziału edukacji. Dwie szklane pamiątkowe statuetki trafiły natomiast do emerytowanych już dyrektorek szkół podstawowych - Jadwigi Dadii, która jeszcze do niedawna kierowała PSP nr 1 oraz do Rozalii Machnickiej zarządzającej przez lata PSP nr 7.

 

Galeria zdjęć z uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Edukacji Narodowej