Burze z gradem

Data utworzenia 2021-05-18 12:00:01Ważne do 2021-05-18 20:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z grademPrzejdź do całości

"Zaułek Zakochanych" na ostrowieckim Rynku

Przed nami walentynkowy weekend. Z tej okazji, z myślą o mieszkańcach Ostrowca Świętokrzyskiego, została przygotowana specjalna niespodzianka. Jedna z alejek na ostrowieckim Rynku przeobraziła się w „Zaułek Zakochanych”. Wiszące serca przyozdobiły głogi, a kolejne ozdobiły drzewa oraz słupy oświetleniowe wokół. Wyjątkową ozdobę stanowią dwa świetlne serca – idealne tło do romantycznych zdjęć. Na zakochanych czekają również dwie udekorowane sercami ławeczki. Całości dodają charakteru plansze z mottem corocznego już eventu „Zakochani w Ostrowcu”. Wyjątkową romantyczną oprawę zapewni w niedzielę płynąca z głośników na Rynku muzyka i same miłosne przeboje. Dodatkową atrakcją będzie ustawiona już o 10.00 w „Zaułku Zakochanych” ramka w kształcie serca.

- Na zimowy walentynkowy spacer zapraszam na Rynek Miejski. Na wszystkich zakochanych i nie tylko, czeka sympatyczna podświetlana dekoracja. Może wzorem poprzednich lat, jakiś gentelman oświadczy się wybrance swojego serca? Wszystko jest możliwe… - mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński, pomysłodawca akcji „Zakochani w Ostrowcu”.

Przypominamy również o konkursie walentynkowym z nagrodami: