Opady śniegu

Data utworzenia 2021-04-12 14:30:02Ważne do 2021-04-13 12:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach śnieguPrzejdź do całości

W związku z planowanym remontem nawierzchni ulicy Okólnej w Ostrowcu Świętokrzyskim w okresie od dnia 25.03.2021r. do dnia 30.03.2021r. zamknięty zostanie dla ruchu kołowego odcinek tej ulicy od skrzyżowania z ulicą Siennieńską do ulicy Starokunowskiej.

Zamknięcie spowodowane jest przeprowadzanym remontem obejmującym m.in. ułożenie warstw bitumicznych na jezdni ulicy Okólnej.

Dla zapewnienia przejezdności w tym rejonie  miasta zostanie zmieniona organizacja ruchu również dla niżej wymienionych ulic:

• ulica Siennieńska na odcinku od skrzyżowania z ulicą Okólną do skrzyżowania z ulicą Szeroką – wprowadzenie ruchu dwukierunkowego,
  • ulica Rynek – wprowadzenie ruchu dwukierunkowego,
  • ulica Górzysta – wprowadzenie ruchu dwukierunkowego (zapewnienie dojazdu do kościoła Św. Michała).

Wprowadzona na okres wykonywania robót remontowych ulicy tymczasowa organizacja ruchu zminimalizuje wynikłe uciążliwości spowodowane robotami drogowymi, umożliwiając również dojazd do okolicznych instytucji i placówek handlowych.