Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Uwaga-silny wiatr !!!

- czytaj więcej...
 Treść

konkurs rawka

Znajdź nazwę dla maskotki Rawki i wygraj rower!

Jest wesoła, kolorowa i bardzo przyjazna – maskotka, która ma promować odkryte baseny na Rawszczyźnie. W lipcu tego roku zakończyła się inwestycja długo oczekiwana przez mieszkańców zarówno tych, którzy pamiętają wypoczynek na Rawszczyźnie w latach 70-tych i 80-tych jak i najmłodszych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego.Piękne lato sprawiło, że na letnich basenach w ciągu jednego dnia potrafiło wypoczywać ponad 3 tysiące osób. Teraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji chce, by mieszkańcy pomogli wymyślić nazwę dla maskotki “Rawki”. Radio Ostrowiec wspólnie z MOSiR-em zaprasza do udziału w konkursie na nazwę dla niej.

 

Od 24 września do 11 października do północy czekamy na Wasze propozycje. Wystarczy wysłać je e:mailem na adres maskotka@radioostrowiec.pl.

Później jury konkursowe powołane przez dyrektora MOSiR wyłoni zwycięzcę konkursu. Wyniki konkursu ogłosimy na antenie Radia Ostrowiec 15 października w audycji “W Dobrym Miejscu. W Dobrym Czasie” w godz. 12-14. Na antenie Radia Ostrowiec zaproszeni goście opowiadać będą o swoich wspomnieniach związanych z wypoczynkiem na Rawszczyźnie, przypomną jej historię, opowiadać będą o planach rozwoju tego obiektu. Mamy nadzieję, że będzie to inspiracją w wymyślaniu nazwy dla maskotki.

 

Liczymy bardzo na udział w konkursie uczniów szkół i przedszkolaków, bo to właśnie dla dzieci maskotka będzie największą atrakcją.

Na zwycięzcę czeka wspaniała nagroda rower o wartości ponad 1000 zł oraz karnet na basen o wartości 200 zł.

MOSiR przygotował także dwa wyróżnienia – karnety na basen o wartości 200 zł do wykorzystania do 31 sierpnia 2019 roku.

Szczegóły konkursu zawarte są poniżej w Regulaminie konkursu.

Czekamy na zgłoszenia sympatycznej, radosnej, może kojarzącej się z Rawszczyzną nazwy dla maskotki.

Regulamin konkursu