happy bus

Od 6 do 8 sierpnia na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury będzie stacjonował Happy Bus czyli mobliny plac zabaw łódzkiej fundacji Happy Kids. Do wspólnej zabawy zapraszają wolontariusze, którzy przygotowali mnóstwo różnorodnych atrakcji. Będą m.in. kulki w basenie, dmuchańce, zjeżdżalnie i ogromne klocki, kącik plastyczny a także zajęcia sportowe i językowe. Happy Bus to wakacyjny projekt mający na celu dostarczenie dzieciom z mniejszych miejscowości rozrywki podczas przerwy od szkoły.

6 sierpnia
Od 11:30 Warsztaty z malowania tkanin
Od 12:30 Zajęcia taneczne
Od 13:30 Konkursy wyścigów rzędów i przeciągania liny
Od 15:00 Bitwa na balony z wodą (oczywiście przy sprzyjającej pogodzie)

7 sierpnia
Całodniowe plecenie kolorowych warkoczyków, zabawy po angielsku z wolontariuszami z zagranicy, malowanie twarzy, zabawa na dmuchanym zamku oraz zabawa w naszym Happy Busie przerobionym na mobilny plac zabaw.

Od 11:30 Zajęcia taneczno-ruchowe
Od 12:30 Warsztaty robienia bransoletek z muliny
Od 14:00 Konkurs plastyczny “Moje miasto Ostrowiec”/”Moje wakacje w Ostrowcu”
Od 15:30 Zabawy z chustą animacyjną

8 sierpnia

Od 11:30 Konkursy wyścigów rzędów i przeciągania liny
Od 13:30 Warsztaty robienia zwierzątek z balonów
Od 14:30 Drużynowe mini-podchody z nagrodami
Od 15:30 Zajęcia taneczno-ruchowe (w tym nauka tańca Jerusalema).

Zajęcia są BEZPŁATNE