W dniu 21 maja 2018 r. w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego odbył się test wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla uczniów klas IV - VII ostrowieckich szkół podstawowych. Test przygotowany został przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu i rozpoczął kampanię profilaktyczną dotyczącą zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

10-osobowe drużyny z sześciu szkół zmagały się z 25 pytaniami z zakresu znajomości zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podstaw pierwszej pomocy.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 10 czerwca br. w trakcie imprezy profilaktycznej "Bezpieczenie na drodze", która będzie miała miejsce na ostrowieckim Rynku w godzinach 15.00 - 20.00.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają upominki, zaś dla laureatów - najlepszej drużyny - organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. ZAPRASZAMY!