Podsumowanie I edycji konkursu „Najmłodsi Samorządni” odbyło się 28 września 2018 r.
w Centrum Kształcenia Ustawicznego. W miłej atmosferze odczytano protokół komisji konkursowej, przyznano nagrody i wręczono podziękowania.

O swojej przygodzie z samorządem opowiedziała przewodnicząca Rady Miasta, pani Irena Renduda – Dudek, a przedstawiciele samorządów szkolnych zostali poinformowani o kontynuowaniu konkursu i ogłoszeniu jego II edycji. Głównym celem, podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym, będzie wyłonienie najprężniej działających samorządów uczniowskich.

Szczegóły Konkursu zawarte są w Regulaminie, do którego dołączone są: Karta Zgłoszeniowa (   document Załącznik nr 1 (1008 KB)  ), sprawozdanie z przeprowadzonego działania (  Załącznik document nr 2 (1008 KB) ), zestawienie zbiorcze dotyczące zakresu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami ( document (1013 KB)  Załącznik document nr 3 (1013 KB) ) oraz zestawienie zbiorcze wszystkich inicjatyw z roku szkolnego 2018/19 (   document Załącznik nr 4 (1015 KB)  ).

Serdecznie zapraszamy wszystkie samorządy szkolne do wzięcia udziału w konkursie, który Patronatem objął Prezydent Miasta - Jarosław Górczyński.