Burze z gradem

Data utworzenia 2021-08-01 00:30:02Ważne do 2021-08-02 03:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie trzeciego stopnia o burzach z grademPrzejdź do całości

Drugi tydzień grudnia upływa w ostrowieckich szkołach podstawowych między innymi pod znakiem języka angielskiego za sprawą III edycji Miejskiego Konkursu „Yes I Can” pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Celem konkursu jest zachęcanie młodych ludzi do nauki języka angielskiego i sprawdzania swoich umiejętności na tle uczniów z innych placówek publicznych i niepublicznych. Trzy etapy konkursu, rozłożone na cały rok szkolny mają wyłonić najbardziej uzdolnione językowo dzieci.

Konkurs, tak jak w latach ubiegłych podzielony jest na trzy etapy – klasowy, szkolny, międzyszkolny. Szczegółowe terminy znajdują się w Regulaminie. Gala Laureatów, czyli koncert „Simply the Best of Ostrowiec,” w trakcie którego wręczone zostaną nagrody zaplanowana jest na czerwiec 2020 roku.