Logo oficjalnego portalu miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

A- A A+
 

|    Szukaj    |    

|  

mini bip
 

UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Centrum Kształcenia Ustawicznego jest otwarte na propozycje szkoleń i kursów. Zapraszamy również do udziału w zaplanowanych przez nas wydarzeniach.

 

26.10.2018 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpocznie się szkolenie na temat możliwości pozyskiwania środków przez rolników  z PROW na lata 2014-2020.

W listopadzie również z myślą o naszych przyszłych rolnikach kolejny pokaz nowoczesnych maszyn rolniczych.

Kolejną edycję...

Centrum Kształcenia Ustawicznego uzyskało zgodę Kuratorium Oświaty w Kielcach na prowadzenie kursu pedagogicznego dla instruktorów praktycznej nauki zawodu.

 Kurs obejmuje 48 godzin. Obecnie prowadzimy zapisy. Szczegóły w CKU.

Grupa słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego, kształcących się na Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym w zawodzie fryzjer, uczestniczyła w największych w Polsce Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych Hair Fair & Beuty Fair 2016 w Katowicach. Tym samym słuchacze CKU mogli podziwiać pokazy najlepszych gwiazd fryzjerstwa w kraju. Bardzo...

Jak zarejestrować własną firmę, jak rozliczać się z Urzędem Skarbowym, jakie zobowiązania ma przedsiębiorca wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i gminy oraz jak rozwinąć swój pomysł na biznes - tego słuchacze Centrum Kształcenia Ustawicznego mogli dowiedzieć się od przedstawicieli tychże instytucji podczas konferencji „Od pomysłu do sukcesu”

Słuchacze Centrum Kształcenia Ustawicznego w związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Tolerancji dyskutowali o niej podczas weekendowego zjazdu. Moderatorami wydarzenia były polonistka Katarzyna Mucha oraz nauczycielka historii i WOS-u Joanna Francuz.

- Bardzo nam zależy na promowaniu szacunku i otwartości, dlatego pomysł tej debaty...

Centrum Kształcenia Ustawicznego jako Partner Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizuje konferencję „Od pomysłu do sukcesu”, która odbędzie się 18 listopada br. o godzinie 15.30 w sali konferencyjnej CKU w ramach Światowego Tygodnia...

W CKU odbyła się konferencja nt. Skutecznego poradnictwa i doradztwa zawodowego w edukacji pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, którą gminna placówka zorganizowała we współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu i Przedsiębiorczości, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na tego typu szkolenia i...

Serdecznie zapraszamy na konferencję, która odbędzie się 2.09.2016 r. w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Patronat honorowy nad konferencją objęli Świętokrzyski Kurator Oświaty oraz Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego.

Przy organizacji konferencji współpracujemy z Wyższą Szkołą Biznesu i...