Informacja dla pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych - zmiana w związku z telefonami

Szkola sztuki Stowarzyszenie Nie z tej Bajki Ostrowiec Swietokrzyski

SZKOŁA SZTUKI

rysunek, malarstwo, historia sztuki
kursy dla młodzieży i dorosłych

Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z Tej Bajki
ul. H. Sienkiewicza 70/28

Zapisy:
501 839 067 – rysunek i malarstwo
506 269 214 – historia sztuki

Kurs rysunku i malarstwa
Kurs obejmuje ćwiczenia ze światłocieniem, studium rysunkowe i malarskie martwej natury oraz modela. Podstawy portretowania, zadania z kompozycji na podstawie martwej natury oraz detal architektoniczny. Kurs oferuje naukę klasycznego rysunku dla kandydatów na wyższe uczelnie oraz dorosłych hobbystów.
Prowadzący: Marcin Jedlikowski

Kurs historii sztuki
Kurs obejmuje sztukę na przestrzeni dziejów – od prehistorii po współczesność. Zakres prezentowanego materiału zgodny jest z kanonem, który obowiązuje na egzaminach maturalnych z historii sztuki oraz na egzaminach na studia. Dla dorosłych proponujemy cotygodniowe wykłady przybliżające najciekawsze zjawiska w sztuce światowej.
Prowadzący : Wojtek Mazan