Opady śniegu

Data utworzenia 2021-04-12 14:30:02Ważne do 2021-04-13 12:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach śnieguPrzejdź do całości

Od wielu lat Miejska Biblioteka Publiczna organizuje cykliczne spotkania autorskie. Za sprawą Biblioteki w Ostrowcu Świętokrzyskim goszczą znani prozaicy, poeci, dziennikarze i ludzie mediów. Nasze miasto odwiedzili już m.in. Joanna Siedlecka, Manuela Gretkowska, Andrzej Sapkowski, Małgorzata Kalicińska, Monika Szwaja, Olga Tokarczuk, Jacek Hugo-Bader, Michał Ogórek, Andrzej Stasiuk, Jacek Komuda, Maria Czubaszek, Ewa Lipska, Jacek Fedorowicz, Jarosław Kret, ks. Adam Boniecki, Tomasz Raczek, Marcin Meller, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Marek Krajewski, Anna Szałapak, Jacek Wójcicki.

Spotkania cieszą się wśród mieszkańców bardzo dużym zainteresowaniem, a udział w nich nie wymaga od odbiorców ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Andrus Boniecki Boniecki2 Czubaszek Kret Meller Raczek Poniedzielski Publ