Logo oficjalnego portalu miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

 
A- A A+
        

|    Szukaj      |    

 UWAGA -

UWAGA -   Zakończenie kwalifikacji wojskowej w 2020 r

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za przekształcenie i użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Po trzech latach wracają Ostrowieckie Spotkania Szantowe! Poprzednia, piąta edycja ostrowieckiego festiwalu piosenki żeglarskiej i marynistycznej odbyła się 29 czerwca 2013 roku w amfiteatrze w Parku Miejskim.

Także w tym miejscu 14 maja zaprezentują się uczestnicy VI OSS, a będą to mająca na koncie m.in. zwycięstwo na najbardziej prestiżowym krakowskim festiwalu "Shanties" oraz dwa albumy ostrowiecki zespół Pod Wiatr, działająca od 2013 r. wrocławska grupa Za Horyzontem a także obchodząca w tym roku 30-lecia istnienia legendarna w żeglarskim środowisku formacja EKT Gdynia.

ekt W latach 2011-2012 w organizowanym w Klubie Perspektywy Ostrowieckim Spotkaniom Szantowym towarzyszył konkurs debiutantów. W gronie jego głównych laureatów znalazły się grupy Happy Crew z Bytomia, Old Mariners ze Skarżyska Kamiennej i Młode Wyjce z Warszawy oraz Bartosz Błach z Częstochowy. Gwiazdami kolejnych odsłon festiwali były formacje Drake, Banana Boat, Mietek Folk Band, Atlandyda, Mechanicy Szanty oraz Pod Wiatr (korzystając z prerogatyw "gospodarza" jako jedyna wystapiła we wszystkich dotychczasowych edycjach OSS).

Po trzech latach wracają Ostrowieckie Spotkania Szantowe! Poprzednia, piąta edycja ostrowieckiego festiwalu piosenki żeglarskiej i marynistycznej odbyła się 29 czerwca 2013 roku w amfiteatrze w Parku Miejskim. Także w tym miejscu 14 maja zaprezentują się uczestnicy VI OSS, a będą to mająca na koncie m.in. zwycięstwo na najbardziej prestiżowym krakowskim festiwalu "Shanties" oraz dwa albumy ostrowiecki zespół Pod Wiatr, działająca od 2013 r. wrocławska grupa Za Horyzontem a także obchodząca w tym roku 30-lecia istnienia legendarna w żeglarskim środowisku formacja EKT Gdynia.


W latach 2011-2012 organiozwanym w Klubie Perspektywy Ostrowieckim Spotkaniom Szantowym towarzyszł konkurs debiutantów. W gronie jego głównych laureatów znalazły się grupy Happy Crew z Bytomia, Old Mariners ze Skarżyska Kamiennej i Młode Wyjce z Warszawy oraz Bartosz Błach z Częstochowy. Gwiazdami kolejnych festiwali były formacje Drake, Banana Boat, Mietek Folk Band, Atlandyda, Mechanicy Szanty oraz Pod Wiatr (korzystając z prerogatyw "gospodarza" jako jedyna wystapiła we wszystkich dotychczasowych edycjach OSS).