W piątek 15 lipca o godzinie 18.00 w BWA Ostrowiec odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Marcina Jedlikowskiego pt. "TUMULTUM". Marcin Jedlikowski (ur. 1985 r.) jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Podczas studiów należał do grupy artystycznej STRUPEK. Od lat jest członkiem ostrowieckiego Stowarzyszenia Nie z tej Bajki. Obecna wystawa prezentuje obrazy powstałe wciągu ostatniego roku, o których artysta mówi: Cykl TUMULTUM to próba stworzenia obrazu nieweryfikowalnego, czyli takiego, który wciąż wymyka się jednoznacznej definicji. Procesowi powstawania towarzyszy element dekonstrukcji obrazu – wymazywania, wycierania.

Więcej o wystawie na stronie organizatora BWA Ostrowiec