Gęsta mgła

Data utworzenia 2021-03-02 13:00:01Ważne do 2021-03-03 09:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnych mgłachPrzejdź do całości

UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Przekształcenie z mocy prawa wieczystego użytkowania we własność na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018r. (Dz.U. z 2018r., poz. 1716 z późn. zm.) - czytaj więcej

 Terminy wnoszenia opłat rocznych za użytkowanie wieczyste - czytaj więcej

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Galeria BWA Ostrowiec serdecznie zaprasza dzieci przedszkolne, szkolne i młodzież gimnazjalną na świąteczne warsztaty plastyczne DIY* (do it yourself – zrób to sam).
Coraz krótszy dzień, postępujący mróz i zapach igliwia zwiastują nadejście zimy oraz zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. W ten wyjątkowy czas mamy propozycję dla młodych artystów. Uczestnicy warsztatów poznają świąteczne zwyczaje oraz to, jakie symbole kryją się za potrawami, które znaleźć możemy na wigilijnym stole. Dzieci dowiedzą się w jaki sposób dawniej szykowano się na nadejście świąt, jakie obowiązywały zwyczaje, przesądy i potrawy, które tradycyjnie pojawiały się na świątecznie nakrytym stole.
Opowieściom towarzyszyć będą warsztaty plastyczne, podczas których ich uczestnicy wykonają własnoręcznie świąteczne choinki.
Na warsztaty zapraszamy grupy przedszkolne, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, jak również zorganizowane grupy rodzin z dziećmi.
Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia wystawy Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej, prezentowanej w Galerii BWA Ostrowiec do końca grudnia 2018 r.
Grupy zainteresowane warsztatami zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 41 263 20 48.
Cena warsztatów: 7 zł / uczestnik

Biuro Wystaw Artystycznych
al. 3 Maja 6 III piętro
27-400 Ostrowiec Św.
www.bwa.ostrowiec.pl