Gwałtowny wzrost stanów wody

Data utworzenia 2021-05-17 11:48:00Ważne do 2021-05-18 14:00:00

świętokrzyskie, Zlewnia Pilicy, gwałtowne wzrosty stanów wodyPrzejdź do całości

Adamska

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na spotkanie z Iloną Adamską.

Ilona Adamska  – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Zdobywczyni statuetki The Queen of Creativity w konkursie POLISH BUSINESS QUEEN 2016.  Od ponad 13 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle'owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality - inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało jej w 2017 roku statuetkę za wkład w promowanie przedsiębiorczości kobiet. Jest autorką 13  książek. W 2016 roku magazyn FORBES umieścił jej firmę w prestiżowym albumie DIAMENTY FORBESA.

Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.

Ilona opowie o swoich książkach: DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU. KOBIETY, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT oraz o książce "LWICE BIZNESU.O RODZINIE I SUKCESIE".

Opowie także o tym, jak dziewczyna z małego miasta Sanoka przyjechała do Warszawy bez kontaktów i znajomości, założyła własny magazyn, własne wydawnictwo i jest dziś jedną z najbardziej inspirujących kobiet biznesu, która zrzesza wokół siebie ponad 3000 kobiet z całej Polski i nie tylko.

Ilona chce opowiedzieć o tym, jak z pasji do pisania i wydawania książek uczyniła sposób na biznes.

Wstęp wolny.