Biuro Wystaw Artystycznych mieszczące się w Ostrowieckim Browarze Kultury po długiej przerwie otworzyło się dla mieszkańców miasta, powiatu i przyjezdnych gości. W czasie kiedy galeria była zamknięta, wystawy można było oglądać online. Obecnie na ścianach BWA można podziwiać prace dwóch artystów Sławomira Marca i Marcina Berdyszaka  do 19 lutego.

Ci, którzy zechcą odwiedzić Biuro Wystaw Artystycznych indywidualnie mogą to zrobić od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w soboty i niedzielę od 11:00 do 15:00. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszy kontakt z pracownikami galerii w celu ustalenia terminu zwiedzania wystawy.

Kontakt:
Biuro Wystaw Artystycznych