Gwałtowny wzrost stanów wody

Data utworzenia 2021-05-17 11:48:00Ważne do 2021-05-18 14:00:00

świętokrzyskie, Zlewnia Pilicy, gwałtowne wzrosty stanów wodyPrzejdź do całości

Biuro Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim ogłasza KONKURS ARTYSTYCZNY DLA MŁODZIEŻY p.t. “NOWA NORMALNOŚĆ”.

Uczestnik konkursu ma za zadanie wykonanie jednej pracy plastycznej odnoszących się do tematu konkursu „Nowa Normalność”, rozumianej jako obecna i przyszła nowa sytuacja wywołana przez pandemię COVID-19.

Jak wygląda Twój dzień powszechni w pandemii?
Jak oceniasz zmiany, które spowodowała w naszym życiu pandemia?
Jak będzie wyglądała codzienność po pandemii?
Oto kilka tropów interpretacyjnych tematu konkursu, którymi może podążyć uczestnik.

Konkurs ma charakter powiatowy i jest skierowany do młodzieży w wieku od 12 do 19 lat zamieszkałych w powiecie ostrowieckim i/lub uczących się w szkole działającej na tym terenie.

Prace plastyczne (malarstwo, grafika, rysunek), fotograficzne czy filmowe odpowiednio opisane należy dostarczyć do BWA Ostrowiec do 4 czerwca 2021. Wręczenie nagród i prezentacja nagrodzonych prac odbędzie się 15 czerwca w Ostrowieckim Browarze Kultury.

Na stronie BWA Ostrowiec można zapoznać się z regulaminem konkursu.
Dodatkowych informacji i wyjaśnień udziela opiekun konkursu, Wojtek Mazan (tel. 885 222 122, e-mail: promocja@bwa.ostrowiec.pl).