UWAGA! Przedłużamy czas na składanie prac do konkursu. Na Wasze obrazy, fotografie i filmy czekamy do 16 czerwca do godz. 15.00

Uczestnik konkursu ma za zadanie wykonanie jednej pracy plastycznej odnoszących się do tematu konkursu „Nowa Normalność”, rozumianej jako obecna i przyszła nowa sytuacja wywołana przez pandemię COVID-19.

Jak wygląda Twój dzień powszechni w pandemii?
Jak oceniasz zmiany, które spowodowała w naszym życiu pandemia?
Jak będzie wyglądała codzienność po pandemii?
Oto kilka tropów interpretacyjnych tematu konkursu, którymi może podążyć uczestnik.

Konkurs ma charakter powiatowy i jest skierowany do młodzieży w wieku od 12 do 19 lat zamieszkałych w powiecie ostrowieckim i/lub uczących się w szkole działającej na tym terenie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu artystycznego dla młodzieży "Nowa Normalność" znajdziecie na naszej stronie: http://www.bwa.ostrowiec.pl/konkurs-artystyczny-dla-mlodziezy-nowa-normalnosc/