BWA Ostrowiec zaprasza na nowy cykl wykładów z historii sztuki.

Podczas godzinnych prezentacji w luźnej atmosferze przyglądamy się różnym zjawiskom z pola sztuki nowoczesnej i współczesnej. Poznamy sylwetki i dzieła najważniejszych reprezentantów poszczególnych stylów i kierunków sztuki, tj. romantyzm, impresjonizm, secesja, awangarda, popart, postmodernizm i wiele innych. Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe w każdy czwartek o 16.00.

Spotkania odbywają się za pośrednictwem programu Zoom. Każdy zainteresowany takim spotkaniem proszony jest o wysłanie maila na adres bwaostrowieconline@gmail.com

W każdy czwartek rano otrzymacie na swoją skrzynkę zaproszenie na spotkanie z linkiem i szczegółowymi informacjami. Nie ma wymogu korzystania z kamery ale dobrze gdybyśmy się słyszeli, do czego wystarczy zestaw słuchawek do telefonu.

Spotkania prowadzi historyk sztuki Wojtek Mazan.

Serdecznie zapraszamy!