Oblodzenie

Data utworzenia 2022-01-20 06:00:01Ważne do 2022-01-20 16:00:00

Woj. świętokrzyskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o oblodzeniuPrzejdź do całości

UWAGA -

UWAGA - Infolinia w zakresie trudności odbioru odpadów medycznych

Rachunki bankowe gminy - Informacja dla osób płacących podatki i opłaty - czytaj więcej

 Treść

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym etapie opracowania Planu Rozwoju Lokalnego oraz Planu Rozwoju Instytucjonalnego Ostrowca Świętokrzyskiego. Po zebraniu pomysłów i rekomendacji tych, nad którymi będziemy dalej pracować, przyszedł czas na zaproszenie Partnerów, którzy chcą współtworzyć z nami nową ścieżkę rozwoju miasta.

Wszyscy zainteresowani, o ile wpisują się w krąg podmiotów uprawnionych, mogą przystąpić do otwartego naboru Partnera do wspólnej realizacji projektu partnerskiego, inicjowanego przez gminę Ostrowiec Świętokrzyski pn. „Ostrowiec Świętokrzyski – miasta OdNowa” w ramach Programu „Rozwój Lokalny” realizowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Partner rozumiany jako „podmiot prawa aktywnie uczestniczący we wdrażaniu projektu i skutecznie się do niego przyczyniający; przyświeca mu ten sam cel gospodarczy i społeczny co beneficjentowi, który ma być zrealizowany poprzez wdrożenie danego projektu” może zgłosić swoją kandydaturę oraz przedsięwzięcie lub działanie, które powinno:


1) wynikać z opracowanej diagnozy,
2) być zgodne z celami stanowiącymi nową ścieżkę rozwoju planowaną do realizacji w ramach PRL
oraz, o ile to możliwe
3) wykorzystywać inicjatywy skierowane do dalszych prac, wynikające z przeprowadzonego otwartego naboru pomysłów wskazanych w załączniku do ogłoszenia o naborze.

Pełny regulamin naboru wraz załącznikami znajdziecie Państwo w poniższym linku:

 Nabór na partnera - materiały do pobrania

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: opril@um.ostrowiec.pl lub telefoniczny pod numer 41 26 72 139 lub 41 26 72 130.